Hold oversigt sæson 2019-2020
 

  Tidspunkt
 
Sted Træner Hjælpetræner Opstart
Mor Far Barn
0 - 3 år
Tirsdag

kl. 17.00 – 17.45
Thyregod Skole, gymnastiksalen Mathilde Korsholm
Anne Udbye
Toke Laursen
   2. sep. 19
Hoppelopperne
3 - 4 år
Onsdag
kl. 17.00 - 17.45
Thyregod Skole, gymnastiksalen Marie Duedahl Nanna Løwendahl
Niels Speyermann
Mette Jensen
 4. sep. 19
Superbørn
5 år - 0. klasse
Mandag

kl. 15.30 - 17.00
Thyregod Hallen Amanda Rothmann Kristiansen Jes Jessen
Victoria Kristiansen
Anna Sofie Thom.
Bjørn Duckmann
 2. sep. 19
Power Kids (1)
1. - 3. klasse
Onsdag
kl. 15.30 – 17.00
Thyregod Hallen Amanda Rothmann Kristiansen
Victoria Kristiansen
 
 4. sep. 19
Power Kids (2)
4-5. Klasse
Mandag 
kl. 17.00 - 18.30
Thyregod Hallen Amanda Rothmann Kristiansen Victoria Kristiansen
Anna Sofie Thomsen
Nicoline P. Sørensen
Beatrice Cernat
 2. Sep. 19
MGP Dans
1-3.  klasse
Tirsdag
Kl. 15.30 - 16.30
Thyregod Skole, gymnastiksalen Mia Nissen
 
Annette  3. Sep. 19
TGF Dance Team,
4-7 Klasse
Torsdag 
kl. 17.00 - 18.00
Thyregod Skole, gymnastiksalen Nanna Løwendahl
Stine Andersen
Ann Løwendahl  5. Sep. 19
           
Springhold Tirsdag
Kl. 17.30 – 19.30
Vesterlund efterskole (Mangler træner) (Mangler træner)  3. Sep. 19
           
Mandags motion Mandag 
kl.   9.15 - 10.15
FJUK/Thyregod Svømmehal Vivi Pedersen    30. Sep. 19
M/K Motion Mandag
kl. 19.15 - 20.15
Thyregod Skole, gymnastiksalen Karen Margrethe Clemmensen    16. Sep. 19
           
           



 
  • Vi gør opmærksom på flg: At gå til gymnastik er på eget ansvar og man er ved skader på tøj, briller, m.m. selv erstatningsansvarlig.
  • Vi forbeholder os ret til at tage holdfotos og fotos ved arrangementer/stævner. Disse bruges udelukkende til vores hjemmeside. Ønsker man ikke, at der bliver taget billeder af sig selv eller ens barn sendes en mail til et medlem af Thyregod Gymnastikforenings bestyrelse med oplysninger om barn/forældre og så vil vi naturligvis tage hensyn til ønsket om at være anonym på vores hjemmeside.
     
Thyregod Gymnastikforening